top of page
Home: Welkom
Home: Over

WAT WIJ DOEN

Thuis in horeca!

HorecaLAB is thuis in horeca. Al meer dan dertig jaar.

HorecaLAB serveert servetten, menukaarten, horeca-apparatuur, porselein, bestek en glaswerk. In eetcafés, restaurants en hotels. Originaliteit en kwaliteit tegen een eerlijke prijs. De communicatielijnen zijn kort. Snelheid en flexibiliteit daarom vanzelfsprekend. Proef gastvrijheid en de liefde voor het horecavak. Ga voor het juiste gevoel. Scoor en shine met HorecaLAB! 

logosklein2024.png
Home: Producten
voorbeeld servet

Servetten

Bedrukte servetten als imagebuilder of marketingtool. Hét kan bij HorecaLAB. Vertel met kleur, materiaal, tekst, logo of jouw unieke ontwerp het verhaal van je zaak zonder de functionaliteit uit het oog te verliezen. Gevouwen, ongevouwen of duurzaam. De keuze is reuze! Creëer jouw sfeer met celstof servetten, airlaid servetten, soft bio servetten, pochettes of recycling servetten. Ruimtegebrek? Geen nood. HorecaLAB slaat jouw voorraad kosteloos op in eigen huis. Vandaag bellen, morgen in jouw zaak.

HORECA APPARATUUR

Door de samenwerking met Saro hebben wij alle professionele apparatuur in huis om van elke horecakeuken hét kloppend hart van de zaak te maken: grootkeuken- en kleinkeukenapparatuur, van vaatwasmachines tot ovens, kook - en bakapparatuur, koel- en vriesapparatuur en toebehoren. Betrouwbare producten met de juiste prijs-kwaliteitverhouding, een lange levensduur en een perfecte service. Wij geven twee jaar volledige garantie op alle producten! 

voorbeeld horeca apparatuur
itaka menukaart

Menu kaarten

De parel onder de lederen menukaarten: de ITAKA-collectie. Pure design met een uitstraling en levensduur waar je u tegen zegt. Verkrijgbaar in verschillende kleuren, met jouw logo, waterproof en goed schoon te houden. Vakmanschap, kwaliteit en gebruiksgemak ineen. Goed voor een stevige portie dolce vita in jouw horecazaak. 

Porselein, bestek
& Glaswerk

HorecaLAB is een wederverkoper van een ruim aantal fabrikanten welke gebruikt kunnen worden voor de gedekte tafel.

porselijn, bestek en glaswerk voorbeeld
Home: Contact

CONTACT

Ringbaan Zuid 8 | 6905 DB Zevenaar

+31 316 514000 | info@horecalab.nl

HorecaLAB

Gelderland | International accounts | Key accounts

Freek Span +31 6 10 91 25 35 | freek@horecalab.nl

Yvonne Span +31 6 10 48 87 21 | yvonne@horecalab.nl

Andor Luising +31 6 42312560 | andor@horecalab.nl

HorecaLAB Zuid NL

Brabant | Limburg 

Maarten Blom +31 6 24 43 38 00 | maarten@horecalab.nl

Marloes Blom +31 6 24 43 51 38 | marloes@horecalab.nl

 

HorecaLAB Noord Oost NL

Overijssel | Drenthe | Groningen | Friesland 

Marc te Brake +31 6 41 93 50 72 | marc@horecalab.nl

HorecaLAB Zuid West NL

Zuid Holland | Zeeland 

George Zevenbergen +31 6 53 84 44 57 | george@horecalab.nl

Monique Zevenbergen +31 6 25 18 00 20 | monique@horecalab.nl

HorecaLAB Noord West NL

Noord Holland | Utrecht | Flevoland

Rob Noordewier +31 6 13 86 77 30 | rob@horecalab.nl

MEET THE TEAM

Je gegevens zijn verzonden!

bottom of page